Energy Intermediate (2-4 χρόνια εμπειρίας)

<< ADVANCEDBEGGINERS >>
R64R32R16QFSFF
Καπανταϊδακης Βασίλης [1]
BYEΚαπανταϊδακης Βασίλης [1]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Κωστάκης Κώστας
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Κωστάκης Κώστας
4
1
Λουλάκης Βασίλης
3
3
Καπανταϊδακης Βασίλης [1]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

3
6
10
Μαθιουδάκης Χάρης
62
1
Φουντοραδακης Μιχάλης
6
2
2
Χατζηδάκης Κώστας
77
6
Χατζηδάκης Κώστας
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

2
1
Φουντοραδακης Μιχάλης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Φουντοραδακης Μιχάλης
6
6
Μουντράκης Γιώργος
4
3
Καπανταϊδακης Βασίλης [1]
i

Hμέρα: 11-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

77
3
6
Ιερωνυμακης Μάνος
WO
Δημητριάδης Μανώλης
64
6
10
Καλονάκης Μιχάλης
Ιερωνυμακης Μάνος
1
4
Δημητριάδης Μανώλης
i

Hμέρα: 18-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
1
10
Δημητριάδης Μανώλης
6
6
Καφφετζάκης Μιχάλης
1
6
7
Δημητριάδης Μανώλης
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

7
7
Μουδατσος Κωστας
Λαγκουβαρδος Γιωργος[8]
6
6
Παγωμένος Γιώργος
WO
Παγωμένος Γιώργος
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

0
3
BYEΛαγκουβαρδος Γιωργος[8]
6
6
Λαγκουβαρδος Γιωργος[8]Δημητριάδης Μανώλης
3
4
Χρονάκης Μανθος[5]Χαντζής Βασίλης[4]
6
6
BYEΧρονάκης Μανθος[5]
i

Hμέρα: 19-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

1
1
Βλαχούλης Σπήλιος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

Δαδούσης Νικόλαος
6
6
Δαδούσης Νικόλαος
WO
Δαδούσης Νικόλαος
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Παπαδημητρίου Ιωάννης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

2
2
Βερτούδος Κώστας
0
1
Γωνιανάκης Αγησίλαος
6
6
Γωνιανάκης Αγησίλαος
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

4
62
Παπαδογιαννακης Θοδωρης
i

Hμέρα: 18-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

5
2
Βερτούδος Κώστας
6
77
Βερτούδος Κώστας
7
6
Δαδούσης Νικόλαος
i

Hμέρα: 11-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

5
6
10
Κουμπανακης Μιχαλης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

7
4
10
Χαντζής Βασίλης[4]
7
4
12
Δρανδακης Ιωαννης
5
6
12
Δρανδακης Ιωαννης
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

WO
Κουρουπακης Μιχάλης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 21:00 - 22:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

3
2
Δελληγιάννης Δημήτρης
Δελληγιάννης Δημήτρης
6
6
Δρανδακης Ιωαννης
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

2
1
Παρασύρης Γιάννης
WO
Χαντζής Βασίλης[4]
6
6
Λουλουδάκης Στέλιος
Παρασύρης Γιάννης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

3
2
BYEΧαντζής Βασίλης[4]
6
6
Χαντζής Βασίλης[4]Χαντζής Βασίλης[4]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 2 (Χωμάτινο)

4
2
- Runner Up
Κουτουλάκης Γιάννης[3]Σχοινιωτακης Μανωλης
6
6
- Winner
BYEΚουτουλάκης Γιάννης[3]
i

Hμέρα: 18-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Λαγουβαρδος Κωνσταντινος
6
6
Λαγουβαρδος Κωνσταντινος
4
2
Δημητριάδης Μανώλης
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

1
2
- 4η Θέση
Μιγαδάκης Γιάννης
2
2
Κουτουλάκης Γιάννης[3]
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
Κτιστάκης Γιώργος
6
6
- 3η Θέση
Φανταουτσάκης Σταύρος
1
62
Πανταζής Θοδωρής
4
0
Κουλούρας Μιχάλης
6
77
Κουλούρας Μιχάλης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 21:00 - 22:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

5
3
Βελιγραδης Μυρων
3
62
Πανταζής Θοδωρής
7
6
Πανταζής Θοδωρής
6
77
Κουτουλάκης Γιάννης[3]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

1
3
Αυγουλλάς Κωνσταντίνος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

77
6
Σχοινιωτακης Μανωλης
6
6
Μακράκης Σωκράτης
63
3
Αυγουλλάς Κωνσταντίνος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

5
0
Μαρνελάκης Ιωάννης
WO
Μαρνελάκης Ιωάννης
7
6
Τσομπανάκης Δημήτρης
Μαρνελάκης Ιωάννης
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 4 (Χωμάτινο)

4
4
Σχοινιωτακης Μανωλης
6
7
Σχοινιωτακης Μανωλης
6
6
Σφακιανακης Γεωργιος
3
5
Σχοινιωτακης Μανωλης
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

1
77
10
BYEΔασκαλάκης Κώστας[6]
6
64
6
Δασκαλάκης Κώστας[6]Σχοινιωτακης Μανωλης
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Καλογερακης Εμμανουηλ[7]Κτιστάκης Γιώργος
3
4
BYEΚαλογερακης Εμμανουηλ[7]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

3
3
Κατσούλης Μανώλης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Κατσούλης Μανώλης
6
6
Φιλιππακης Νικος
0
1
Κατσούλης Μανώλης
WO
Κατσαρός Ανδρέας
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Κατσαρός Ανδρέας
Λιαπης Θεοφιλος
4
4
Κατσαρός Ανδρέας
i

Hμέρα: 19-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Νηστικάκης Στέλιος
Σμαραγδάκης Στέλιος
4
4
Σμαραγδάκης Στέλιος
WO
Κατσούλης Μανώλης
i

Hμέρα: 11-01-2020Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

4
2
Μαρκουλάκης Γεώργιος
WO
Κτιστάκης Γιώργος
6
6
Βασίλογλου Δημήτρης
Μαρκουλάκης Γεώργιος
i

Hμέρα: 19-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

65
63
Τσομπανάκης Ιωάννης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

5
6
7
Παπαδογιαννακης Βαγγελης
77
77
Παπαδογιαννακης Βαγγελης
7
4
10
Παπαδογιαννακης Βαγγελης
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

Κτιστάκης Γιώργος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
Κτιστάκης Γιώργος
WO
Λεοντακης Γιωργος
0
2
Κτιστάκης Γιώργος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

WO
BYEΚαρβελης Μανος[2]
Καρβελης Μανος[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr