Energy Starters (0-1 χρόνια εμπειρίας)

<< BEGGINERSLADIES A >>
R64R32R16QFSFF
Λύκου Στράτος[1]
BYEΛύκου Στράτος[1]
6
66
10
Σφακιανάκης Νικόλαος
WO
Σφακιανάκης Νικόλαος
2
78
7
Γκίκας Σίμος
Λύκου Στράτος[1]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

3
6
10
Μαυραντωνακης ΚωσταςΜαυραντωνακης Κωστας
6
1
6
BYEΜαυραντωνακης Κωστας
6
6
BYEΜακατουνάκης Πάρης
4
4
Μακατουνάκης ΠάρηςΛύκου Στράτος[1]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

6
6
Καπετανακης ΝικοςΣτάθης Παναγιώτης
2
3
BYEΚαπετανακης Νικος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

1
2
BYEΣτριλιγκάς Μάνος
6
6
Στριλιγκάς ΜάνοςΣτριλιγκάς Μάνος
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
3
8
Στάθης ΠαναγιώτηςΣτάθης Παναγιώτης
4
6
10
BYEΣτάθης Παναγιώτης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
4
10
BYEΨύρης Μανώλης
3
6
4
Ψύρης ΜανώληςΛύκου Στράτος[1]
6
6
Χατζηαντωνίου Ερμής Κουφος Σταματης[4]
1
2
BYEΧατζηαντωνίου Ερμής
2
7
10
BYEΧρηστάκης Χάρης
6
5
8
Χρηστάκης ΧάρηςΧατζηαντωνίου Ερμής
7
3
4
Ταμιωλάκης ΕμμανουήλΤαμιωλάκης Εμμανουήλ
5
6
10
BYEΤαμιωλάκης Εμμανουήλ
6
6
BYEΦιολιτάκης Γιάννης
0
1
Φιολιτάκης Γιάννης Ταμιωλάκης Εμμανουήλ
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

4
4
Διακαινισάκης Γιώργος ΙωάννηςΚουφος Σταματης[4]
6
6
BYEΔιακαινισάκης Γιώργος Ιωάννης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

1
714
10
BYEΤσικαλακης Ηλιας
6
612
12
Τσικαλακης ΗλιαςΤσικαλακης Ηλιας
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

0
1
Κοντάκης ΣταύροςΚουφος Σταματης[4]
6
6
BYEΚοντάκης Σταύρος
BYEΚουφος Σταματης[4]
WO
Κουφος Σταματης[4]Λύκου Στράτος[1]
i

Hμέρα: 18-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 4 (Χωμάτινο)

1
5
- Runner Up
Τζωρτζουλάκης Μιχάλης [3]Κουμπενακης Aρης
6
7
- Winner
BYEΤζωρτζουλάκης Μιχάλης [3]
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

4
4
BYEΜαρκάκης Μιχαήλ
6
6
Κουφος Σταματης[4]
i

Hμέρα: 18-01-2020Ώρα: 11:30 - 13:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

2
1
- 4η Θέση
Μαρκάκης ΜιχαήλΜαρκάκης Μιχαήλ
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

6
6
Μαρκάκης Μιχαήλ
6
6
- 3η Θέση
Χρυσαφίνης ΚυπριανόςΧωριτάκης Δημήτρης
2
2
BYEΧρυσαφίνης Κυπριανός
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

0
ret
BYEΧωριτάκης Δημήτρης
2
Χωριτάκης ΔημήτρηςΜαρκάκης Μιχαήλ
i

Hμέρα: 11-01-2020Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Ζαχαριουδακης Μανολης Παπαδάκης Γιώργος
0
3
BYEΖαχαριουδακης Μανολης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

1
6
9
BYEΓαβριδακης Νικος
6
2
11
Γαβριδακης ΝικοςΓαβριδακης Νικος
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

0
0
Παπαδάκης ΓιώργοςΠαπαδάκης Γιώργος
6
6
BYEΠαπαδάκης Γιώργος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
BYEΑμοιρίδης Μιχάλης
0
1
Αμοιρίδης ΜιχάληςΜαρκάκης Μιχαήλ
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

3
4
Χατζηεμμανουηλ Δημοσθένης Κουμπενακης Aρης
6
6
BYEΧατζηεμμανουηλ Δημοσθένης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
7
BYEΧαλκιαδάκης Κωσταντίνος
1
5
Χαλκιαδάκης Κωσταντίνος Χατζηεμμανουηλ Δημοσθένης
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

3
ret
Αλεβυζάκης ΠαναγιώτηςΑλεβυζάκης Παναγιώτης
5
BYEΑλεβυζάκης Παναγιώτης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

6
BYEΦυργάδης Μιχάλης
0
ret
Φυργάδης ΜιχάληςΑλεβυζάκης Παναγιώτης
1
0
Σασλής ΧάρηςΚουμπενακης Aρης
6
6
BYEΣασλής Χάρης
4
6
10
BYEΦανταουτσάκης Νίκος
6
4
8
Φανταουτσάκης ΝίκοςΣασλής Χάρης
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 4 (Χωμάτινο)

0
0
Σαλαπάτας Άρης
2
2
Κουμπενακης Aρης
6
6
Κουμπενακης Aρης
6
6
Κουμπενακης Aρης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 3 (Χωμάτινο)

6
6
BYEΘεοδώρου Σάββας[2]
1
1
Θεοδώρου Σάββας[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr