Energy Ladies A

<< STARTERSLADIES B >>
R32R16QFSFF
Λυδακη Δημητρα[1]
BYEΛυδακη Δημητρα[1]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

6
6
Χιορ Καθριν
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

WO
Χιορ Καθριν
0
1
Καρανικόλα Ελευθερία
Λυδακη Δημητρα[1]
WO
Τζωρτζακάκη ΕλένηΚοντολαιμάκη Τόνια
BYEΤζωρτζακάκη Ελένη
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

0
0
BYEΚοντολαιμάκη Τόνια
6
6
Κοντολαιμάκη ΤόνιαΛυδακη Δημητρα[1]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Δημητριάδη ΣτέλλαΔημητριάδη Στέλλα
1
0
BYEΔημητριάδη Στέλλα
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

WO
BYEBusovska Martina
Busovska MartinaΔημητριάδη Στέλλα
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

77
6
Φυργαδη ΕλληΠαναγιωτάκη Κατερίνα[4]
64
2
BYEΦυργαδη Ελλη
BYEΠαναγιωτάκη Κατερίνα[4]
WO
Παναγιωτάκη Κατερίνα[4]Λυδακη Δημητρα[1]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
- Winner
Δαβράδου Εμμανουελα [3]Δαβράδου Εμμανουελα [3]
2
2
- Runner Up
BYEΔαβράδου Εμμανουελα [3]
6
6
BYEΜιγώμη Αριστέα
0
0
Δημητριάδη Στέλλα
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 1 (Χωμάτινο)

WO
- 3η Θέση
Μιγώμη ΑριστέαΔαβράδου Εμμανουελα [3]
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
2
Κοκολακη Κατερίνα
- 4η Θέση
Γερολυμου Κυριακή Λαμπράκη Ζωή
1
2
ret
BYEΓερολυμου Κυριακή
1
2
BYEΛαμπράκη Ζωή
6
6
Λαμπράκη ΖωήΔαβράδου Εμμανουελα [3]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

WO
Αθητάκη ΚλαούντιαΚοκολακη Κατερίνα
BYEΑθητάκη Κλαούντια
0
0
BYEΚοκολακη Κατερίνα
6
6
Κοκολακη Κατερίνα Κοκολακη Κατερίνα
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

6
6
Σωπασή ΧρύσαΣωπασή Χρύσα
2
1
BYEΣωπασή Χρύσα
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

WO
BYEΚοντολαιμάκη Μάρα [2]
Κοντολαιμάκη Μάρα [2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr