Energy Men Double A (Advanced+Intermediate)

<< LADIES BMEN DOUBLE B >>
R32R16QFSFF
Γκαλανακης Μανολης / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
BYEΓκαλανακης Μανολης / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 21:00 - 22:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Καλογερακης Εμμανουηλ / Παντος Ηλιας
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

7
6
Καλογερακης Εμμανουηλ / Παντος Ηλιας
1
0
Λαμπαδαρίου Νικόλαος / Παρασύρης Γιάννης
5
2
Γκαλανακης Μανολης / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
i

Hμέρα: 18-01-2020Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

WO
Καρούζος Γιώργος / Μυλωνακης ΓιαννηςΚαρούζος Γιώργος / Μυλωνακης Γιαννης
BYEΚαρούζος Γιώργος / Μυλωνακης Γιαννης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
BYEΧρονάκης Μανθος / Λεονταράκης Ιωάννης
3
1
Χρονάκης Μανθος / Λεονταράκης ΙωάννηςΓκαλανακης Μανολης / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
Αραμπατζόγλου Αλέξανδρος / Μηλας ΓεωργιοςΔαδούσης Νικόλαος / Δασκαλάκης Φιλήμονας[4]
WO
BYEΑραμπατζόγλου Αλέξανδρος / Μηλας Γεωργιος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

BYEΛουλάκης Βασίλης / Τσομπανάκης Ιωάννης
WO
Λουλάκης Βασίλης / Τσομπανάκης Ιωάννης Λουλάκης Βασίλης / Τσομπανάκης Ιωάννης
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

1
3
Αλεξανδράκης Μανόλης / Σκορδαλάκης ΜανόληςΔαδούσης Νικόλαος / Δασκαλάκης Φιλήμονας[4]
6
6
BYEΑλεξανδράκης Μανόλης / Σκορδαλάκης Μανόλης
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

3
2
BYEΔαδούσης Νικόλαος / Δασκαλάκης Φιλήμονας[4]
6
6
Δαδούσης Νικόλαος / Δασκαλάκης Φιλήμονας[4]Δαδούσης Νικόλαος / Δασκαλάκης Φιλήμονας[4]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 15:30 - 17:30Γήπεδο 2 (Χωμάτινο)

6
3
7
- Runner Up
Καπανταϊδακης Βασίλης / Τζανάκης Νικόλαος[3]Καρούζος Στέφανος / Κουσκουμπεκάκης Αλέξανδρος
1
6
10
- Winner
BYEΚαπανταϊδακης Βασίλης / Τζανάκης Νικόλαος[3]
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
2
4
BYEΚαρούζος Στέφανος / Κουσκουμπεκάκης Αλέξανδρος
2
6
10
Καρούζος Στέφανος / Κουσκουμπεκάκης ΑλέξανδροςΚαρούζος Στέφανος / Κουσκουμπεκάκης Αλέξανδρος
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

Κουρουπακης Μιχάλης / Καλλέργης ΙάκωβοςΧαντζής Βασίλης / Χαλκιαδάκης Μάνος
BYEΚουρουπακης Μιχάλης / Καλλέργης Ιάκωβος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

5
4
BYEΧαντζής Βασίλης / Χαλκιαδάκης Μάνος
7
6
Χαντζής Βασίλης / Χαλκιαδάκης ΜάνοςΚαρούζος Στέφανος / Κουσκουμπεκάκης Αλέξανδρος
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

0
4
Σμαραγδάκης Στέλιος / Ιερωνυμακης Μάνος Βερνάρδος Μιχάλης / Μαλιαρουδάκης Λέανδρος[2]
6
6
BYEΣμαραγδάκης Στέλιος / Ιερωνυμακης Μάνος
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

3
1
BYEΑρετάκης Δημήτρης / Βρανάς Μανόλης
6
6
Αρετάκης Δημήτρης / Βρανάς ΜανόληςΑρετάκης Δημήτρης / Βρανάς Μανόλης
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

Παπαδογιαννακης Βαγγελης / Παπαδογιαννακης ΘοδωρηςΒερνάρδος Μιχάλης / Μαλιαρουδάκης Λέανδρος[2]
WO
BYEΠαπαδογιαννακης Βαγγελης / Παπαδογιαννακης Θοδωρης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

1
ret
BYEΒερνάρδος Μιχάλης / Μαλιαρουδάκης Λέανδρος[2]
6
Βερνάρδος Μιχάλης / Μαλιαρουδάκης Λέανδρος[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr