Energy Mixed Double

<< LADIES DOUBLEPADEL PRO >>
R32R16QFSFF
Κοντολαιμάκη Μάρα / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
BYEΚοντολαιμάκη Μάρα / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

77
6
Ραντιβόγιεβιτς Ζόραν / Antje Antje
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

77
63
11
Ραντιβόγιεβιτς Ζόραν / Antje Antje
63
2
Σωπασή Χρύσα / Βερνάρδος Μιχάλης
63
77
9
Κοντολαιμάκη Μάρα / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

6
6
Γαβριδακης Νικος / Παπαδακη Χρυσουλα Βερτούδος Κώστας / Σαπουνάκη Σοφία
2
2
BYEΓαβριδακης Νικος / Παπαδακη Χρυσουλα
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

3
4
BYEΒερτούδος Κώστας / Σαπουνάκη Σοφία
6
6
Βερτούδος Κώστας / Σαπουνάκη ΣοφίαΚοντολαιμάκη Μάρα / Σαμιωτάκης Στέλιος[1]
Τζανάκης Νικόλαος / Πιτσακη ΜαρίαΧρονάκης Μανθος / Πασπαρακη Ειρηνη
WO
BYEΤζανάκης Νικόλαος / Πιτσακη Μαρία
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

1
2
BYEΧρονάκης Μανθος / Πασπαρακη Ειρηνη
6
6
Χρονάκης Μανθος / Πασπαρακη ΕιρηνηΧρονάκης Μανθος / Πασπαρακη Ειρηνη
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Τωμαδάκης Εμμανουήλ / Γερολυμου Κυριακή
WO
Καστρινού Χριστίνα / Κωνσταντινιδης Χρηστος[4]
2
3
Κλώντζα Καλλιόπη / Μηλας Γεωργιος
Τωμαδάκης Εμμανουήλ / Γερολυμου Κυριακή
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
64
8
BYEΚαστρινού Χριστίνα / Κωνσταντινιδης Χρηστος[4]
0
77
10
Καστρινού Χριστίνα / Κωνσταντινιδης Χρηστος[4]Χρονάκης Μανθος / Πασπαρακη Ειρηνη
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

712
7
- Winner
Ραμουτσάκη Μίρκα / Λεονταράκης Ιωάννης[3]Καρανικόλα Ελευθερία / Βελεντάκης Ιωάννης
610
5
- Runner Up
BYEΡαμουτσάκη Μίρκα / Λεονταράκης Ιωάννης[3]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

77
3
2
Καρανικόλα Ελευθερία / Βελεντάκης Ιωάννης
6
6
Καρανικόλα Ελευθερία / Βελεντάκης Ιωάννης
62
6
10
Χατζηεμμανουηλ Δημοσθένης / Χατζηεμμανουηλ Κλεονικη
0
2
Καρανικόλα Ελευθερία / Βελεντάκης Ιωάννης
WO
Δημητριάδη Στέλλα / Δημητριάδης ΜανώληςΔημητριάδη Στέλλα / Δημητριάδης Μανώλης
BYEΔημητριάδη Στέλλα / Δημητριάδης Μανώλης
6
6
BYEΒλάχου Ματινα / Ψύρης Μανώλης
2
1
Βλάχου Ματινα / Ψύρης ΜανώληςΚαρανικόλα Ελευθερία / Βελεντάκης Ιωάννης
WO
Καπανταϊδακης Βασίλης / Ρηγα ΜαριαΚαλλέργης Ιάκωβος / Χιορ Καθριν
BYEΚαπανταϊδακης Βασίλης / Ρηγα Μαρια
WO
BYEΚαργατζης Κώστας / Busovska Martina
Καργατζης Κώστας / Busovska MartinaΚαπανταϊδακης Βασίλης / Ρηγα Μαρια
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

0
3
Μιγώμη Αριστέα / Δελληγιάννης Δημήτρης
1
0
Καλλέργης Ιάκωβος / Χιορ Καθριν
6
6
Καλλέργης Ιάκωβος / Χιορ Καθριν
6
6
Καλλέργης Ιάκωβος / Χιορ Καθριν
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

WO
BYEΠαναγιωτάκη Κατερίνα / Κοκκινάκης Γιάννης[2]
Παναγιωτάκη Κατερίνα / Κοκκινάκης Γιάννης[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr