Energy Masters

ADVANCED >>
R32R16QFSFF
Μπροκακης Γιαννης[1]
BYEΜπροκακης Γιαννης[1]
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

7
6
Καστρινάκης Γιάννης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Καστρινάκης Γιάννης
5
2
Καφετζάκης Μάνος
3
0
Μπροκακης Γιαννης[1]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Χαλκιαδάκης ΜάνοςΧριστοφακάκης Μάνος
1
3
BYEΧαλκιαδάκης Μάνος
1
0
BYEΧριστοφακάκης Μάνος
6
6
Χριστοφακάκης ΜάνοςΜπροκακης Γιαννης[1]
i

Hμέρα: 18-01-2020Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

3
6
10
Σαμιωτάκης ΣτέλιοςΣαμιωτάκης Στέλιος
6
2
2
BYEΣαμιωτάκης Στέλιος
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
BYEΒλαστός Νίκος
3
0
Βλαστός ΝίκοςΣαμιωτάκης Στέλιος
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

WO
Τωμαδάκης ΕμμανουήλΤωμαδάκης Εμμανουήλ
BYEΤωμαδάκης Εμμανουήλ
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
77
BYEΚαράκης Μιχάλης[4]
4
63
Καράκης Μιχάλης[4]Μπροκακης Γιαννης[1]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 15:30 - 17:30Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

- Winner
Σφυρακης Νικος[3]Ταμιωλάκης Μιχαήλ[2]
- Runner Up
BYEΣφυρακης Νικος[3]
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Γκαλανακης Μανολης
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Γκαλανακης Μανολης
1
1
Σαμιωτάκης Στέλιος
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 13:30 - 15:30Γήπεδο 4 (Χωμάτινο)

77
6
- 3η Θέση
Τζανάκης Νικόλαος
2
2
Σφυρακης Νικος[3]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

4
2
Θεοδωράκης Σταύρος
63
1
- 4η Θέση
Σετακης Γρηγορης Θεοδωράκης Σταύρος
6
6
BYEΣετακης Γρηγορης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

2
0
BYEΘεοδωράκης Σταύρος
6
6
Θεοδωράκης ΣταύροςΘεοδωράκης Σταύρος
i

Hμέρα: 18-01-2020Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

3
1
Μηλας ΓεωργιοςΤαμιωλάκης Μιχαήλ[2]
6
6
BYEΜηλας Γεωργιος
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

4
4
BYEΚατσέλος Απόστολος
6
6
Κατσέλος ΑπόστολοςΚατσέλος Απόστολος
Ζερβας Σπυρος
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Ταμιωλάκης Μιχαήλ[2]
WO
Κωνσταντινιδης Χρηστος
2
1
Ζερβας Σπυρος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

0
1
BYEΤαμιωλάκης Μιχαήλ[2]
6
6
Ταμιωλάκης Μιχαήλ[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr