Energy Advanced

<< MASTERSINTERMEDIATE >>
R64R32R16QFSFF
Ταμιωλάκης Μιχαήλ[1]
BYEΤαμιωλάκης Μιχαήλ[1]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

6
6
Κωνσταντινιδης Χρηστος
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

WO
Κωνσταντινιδης Χρηστος
1
0
Βελεντάκης Ιωάννης
Ταμιωλάκης Μιχαήλ[1]
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Καπανταϊδακης Βασίλης
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

1
1
Κτιστάκης Γιώργος
0
2
Κτιστάκης Γιώργος
6
6
Κτιστάκης Γιώργος
i

Hμέρα: 20-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Καλλέργης Ιάκωβος
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

7
4
10
Καλλέργης Ιάκωβος
0
1
Ιερωνυμακης Μάνος
5
6
6
Ταμιωλάκης Μιχαήλ[1]
i

Hμέρα: 11-01-2020Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Βλαστός ΝίκοςΒλαστός Νίκος
3
3
BYEΒλαστός Νίκος
i

Hμέρα: 19-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Καρούζος Στέφανος
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

WO
Καρούζος Στέφανος
3
2
Γεροντης Εμμανουηλ
Βλαστός Νίκος
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)

7
6
Δελληγιάννης Δημήτρης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 09:00 - 10:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Κοκκινάκης Γιάννης[8]
5
4
Λεοντακης Γιωργος
4
4
Δελληγιάννης Δημήτρης
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

0
5
BYEΚοκκινάκης Γιάννης[8]
6
7
Κοκκινάκης Γιάννης[8]Ταμιωλάκης Μιχαήλ[1]
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Τζανάκης Νικόλαος[5]Χριστοφακάκης Μάνος[4]
1
0
BYEΤζανάκης Νικόλαος[5]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Βρανάς Μανόλης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
Βρανάς Μανόλης
2
0
Μαρκουλάκης Γεώργιος
2
0
Τζανάκης Νικόλαος[5]
3
2
Σχοινιωτακης Μανωλης
Καστρινακης Λεωνιδας
6
6
Καστρινακης Λεωνιδας
WO
Καστρινακης Λεωνιδας
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Παπαδογιαννακης Βαγγελης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

2
1
Χαλκιαδάκης Μάνος
1
0
Χαλκιαδάκης Μάνος
6
6
Καστρινακης Λεωνιδας
1
3
Δασκαλάκης Φιλήμονας
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Χριστοφακάκης Μάνος[4]
6
6
Κουλούρας Μιχάλης
1
2
Δασκαλάκης Φιλήμονας
i

Hμέρα: 21-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Μυλωνακης Γιαννης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Μυλωνακης Γιαννης
2
2
Φιλιππακης Νικος
4
3
Δασκαλάκης Φιλήμονας
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

4
2
Στεφανάκης Ανδρέας
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

3
7
5
Χριστοφακάκης Μάνος[4]
6
6
Παγωμένος Γιώργος
6
5
10
Παγωμένος Γιώργος
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

BYEΧριστοφακάκης Μάνος[4]
WO
Χριστοφακάκης Μάνος[4]Ταμιωλάκης Μιχαήλ[1]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 11:30 - 13:30Γήπεδο 4 (Χωμάτινο)

3
6
10
- Winner
Σαμιωτάκης Στέλιος[3]Σαμιωτάκης Στέλιος[3]
6
4
8
- Runner Up
BYEΣαμιωτάκης Στέλιος[3]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

4
Κωστάκης Κώστας
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

1
5
Χατζηδάκης Κώστας
0
ret
Χριστοφακάκης Μάνος[4]
i

Hμέρα: 19-01-2020Ώρα: 11:30 - 13:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
- 3η Θέση
Χατζηδάκης Κώστας
6
7
Σαμιωτάκης Στέλιος[3]
i

Hμέρα: 19-12-2019Ώρα: 21:00 - 22:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Καστρινάκης Γιάννης
3
3
- 4η Θέση
Χαντζής Βασίλης
WO
Δασκαλάκης Κώστας
1
0
Ρομπογιαννάκης Δημήτρης
Χαντζής Βασίλης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

2
2
Λιαπης Θεοφιλος
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

1
2
Δασκαλάκης Κώστας
6
6
Δασκαλάκης Κώστας
6
6
Σαμιωτάκης Στέλιος[3]
i

Hμέρα: 12-01-2020Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Τωμαδάκης ΕμμανουήλΤωμαδάκης Εμμανουήλ
1
0
BYEΤωμαδάκης Εμμανουήλ
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
Λαμπαδαρίου Νικόλαος
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

6
6
Λαμπαδαρίου Νικόλαος
2
3
Χρονάκης Μανθος
4
4
Τωμαδάκης Εμμανουήλ
i

Hμέρα: 17-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
10
Καρβελης Μανος
WO
Ζερβας Σπυρος[6]
4
7
6
Αλεξανδρίδης Ιωάννης
Καρβελης Μανος
BYEΖερβας Σπυρος[6]
WO
Ζερβας Σπυρος[6]Σαμιωτάκης Στέλιος[3]
WO
Σετακης Γρηγορης [7]Σφυρακης Νικος[2]
BYEΣετακης Γρηγορης [7]
i

Hμέρα: 14-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)

6
6
Χαβακης Αντώνιος
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

3
0
14
Αρετάκης Δημήτρης
1
1
Αρετάκης Δημήτρης
6
6
16
Σετακης Γρηγορης [7]
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

5
3
Κουτουλάκης Γιάννης
i

Hμέρα: 07-12-2019Ώρα: 10:30 - 12:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

77
6
Καστρινάκης Γιάννης
7
6
Φουντοραδακης Μιχάλης
63
3
Κουτουλάκης Γιάννης
i

Hμέρα: 13-12-2019Ώρα: 19:30 - 21:00Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

4
1
BYEΚαστρινάκης Γιάννης
6
6
Καστρινάκης ΓιάννηςΚαστρινάκης Γιάννης
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 15:00 - 16:30Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)

4
1
Δαβραδος Mανωλης
WO
Σφυρακης Νικος[2]
6
6
Καργατζης Κώστας
Δαβραδος Mανωλης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 13:30 - 15:00Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)

6
6
Καλογερακης Εμμανουηλ
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)

6
6
Καλογερακης Εμμανουηλ
3
1
Σμαραγδάκης Στέλιος
1
2
Δαβραδος Mανωλης
i

Hμέρα: 22-12-2019Ώρα: 12:00 - 13:30Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)

2
2
Αλεξανδράκης Μανόλης
i

Hμέρα: 08-12-2019Ώρα: 18:00 - 19:30Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)

6
6
Σφυρακης Νικος[2]
6
6
Μουντράκης Γιώργος
3
3
Αλεξανδράκης Μανόλης
i

Hμέρα: 15-12-2019Ώρα: 16:30 - 18:00Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)

BYEΣφυρακης Νικος[2]
WO
Σφυρακης Νικος[2]

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr