ΏρεςΓήπεδο 4 (Χωμάτινο)Γήπεδο 5 (Χωμάτινο)Γήπεδο 6 (Χωμάτινο)Γήπεδο 7 (Χωμάτινο)Γήπεδο 8 (Χωμάτινο)Γήπεδο 9 (Χωμάτινο)Γήπεδο 10 (Χωμάτινο)Γήπεδο 11 (Χωμάτινο)Γήπεδο 12 (Χωμάτινο)
09:00 - 10:30
STARTERS - R16INTERMEDIATE - R32ADVANCED - R32
Χατζηεμμανουηλ Δημοσθένης Παγωμένος Γιώργος ✔Δασκαλάκης Φιλήμονας
10:30 - 12:003-5(ret)0-6, 3-66-2, 6-2
✔Αλεβυζάκης Παναγιώτης ✔Λαγκουβαρδος ΓιωργοςΜυλωνακης Γιαννης
ADVANCED - R16BEGGINERS - R16MASTERS - R8MIXED DOUBLE - R16BEGGINERS - R16
✔Ταμιωλάκης Μιχαήλ ✔Καφφετζάκης Μιχάλης ✔Μπροκακης Γιαννης ✔Καλλέργης / ΧιορΜακράκης Σωκράτης
12:00 - 13:306-0, 6-26-0, 6-26-1, 6-3W.O.3-6, 1-6
Κτιστάκης ΓιώργοςΜαρκάκης ΜιχαήλΧριστοφακάκης ΜάνοςΠαναγιωτάκη / Κοκκινάκης ✔Κουμπενακης Aρης
LADIES B - R8BEGGINERS - R16STARTERS - R16INTERMEDIATE - R32LADIES A - R4MEN DOUBLE B - R8MEN DOUBLE B - R8
✔Πιτσακη Μαρία ✔Δημητριάδης ΜανώληςΓαβριδακης Νικος ✔Σχοινιωτακης Μανωλης ✔Δαβράδου Εμμανουελα ✔Φυργάδης / ΚουφοςΦανταουτσάκης / Φανταουτσάκης
13:30 - 15:006-0, 6-26-3, 3-6, 10-60-6, 0-61-6, 77-64, 10-6W.O.4-6, 6-2, 10-53-6, 3-6
Παπαδακη Χρυσουλα Κατσούλης Μανώλης ✔Παπαδάκης ΓιώργοςΔασκαλάκης ΚώσταςΚοκολακη Κατερίνα Ψύρης / Χατζηαντωνίου ✔Παγωμένος / Γιατζάκης
BEGGINERS - R16ADVANCED - R16MIXED DOUBLE - R16STARTERS - R16MIXED DOUBLE - R16MIXED DOUBLE - R16MASTERS CONS - R8
Κουφος Σταματης ✔Βλαστός ΝίκοςΓαβριδακης / ΠαπαδακηΣτριλιγκάς Μάνος ✔Κοντολαιμάκη / ΣαμιωτάκηςΡαμουτσάκη / ΛεονταράκηςΧαλκιαδάκης Μάνος
15:00 - 16:305-7, 4-67-5, 6-43-6, 4-66-4, 3-6, 8-1077-63, 6-277-62, 3-6, 2-1065-77, 3-6
✔Θεοδώρου ΣάββαςΚοκκινάκης Γιάννης ✔Βερτούδος / Σαπουνάκη ✔Στάθης ΠαναγιώτηςΡαντιβόγιεβιτς / Antje ✔Καρανικόλα / Βελεντάκης ✔Καφετζάκης Μάνος
INTERMEDIATE - R16INTERMEDIATE - R16MASTERS - R8
Παπαδογιαννακης Βαγγελης ✔Δημητριάδης ΜανώληςΣφυρακης Νικος
16:30 - 18:00W.O.7-6, 7-64-6, 2-6
✔Κτιστάκης ΓιώργοςΛαγκουβαρδος Γιωργος ✔Θεοδωράκης Σταύρος
INTERMEDIATE - R32LADIES B - R8MEN DOUBLE A - R8LADIES A - R4BEGGINERS - R16
Γωνιανάκης Αγησίλαος ✔Χατζηεμμανουηλ Κλεονικη Λουλάκης / Τσομπανάκης ✔Λυδακη ΔημητραΜιγαδάκης Γιάννης
18:00 - 19:304-6, 62-776-1, 6-11-6, 3-66-1, 6-03-6, 3-6
✔Βερτούδος ΚώσταςΣαπουνάκη Σοφία ✔Δαδούσης / ΔασκαλάκηςΔημητριάδη Στέλλα ✔Φραγκακης Γιωργος
BEGGINERS - R16
Ταμιωλάκης Εμμανουήλ
19:30 - 21:002-6, 1-6
✔Πανταζής Θοδωρής
21:00 - 22:30

Σε περίπτωση που εντοπίσετε κάποιο πρόβλημα με την συμμετοχή σας παρακαλείστε να καλέσετε άμεσα στο 6979911977 (Σμαραγδάκης Στέλιος) ή να στείλετε e-mail περιγράφοντας το πρόβλημα στο support@samba.gr